• Son Teknoloji

   Almina olarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kendini yenileyen, sektör tecrübesi yüksek, yeni teknoloji ve trendleri takip eden bir yapıya sahibiz…

  • Hızlı Teslimat

   Şirketimizin kaynak ve varlıkları ile çalışma zamanımızı verimlilik bilinci ile yöneterek, müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimiz için kaliteli ve hızlı teslimat hizmetlerini birlikte sunmakta…

  • Uygun Fiyat

   Almina, son teknoloji ile güvenli ve kaliteli üretimini uygun fiyat politikasıyla siz müşterilerimize sunmakta…

  SIK SORULAN SORULAR

  Şirketimiz ile ilgili sıkça sorulan soruların cevapları aşağıda verilmiştir. Sorunuzla ilgili bir cevap bulamadıysanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  1. Hangi Sektörlere Yönelik Çalışma Yapıyorsunuz?

   Firmamız yeni nesil döşemelik, ayakkabılık, çantalık, giyimlik, kemerlik, ajandalık suni deri ürünlerini tecrübeli ve büyük bir titizlikle geliştirilen kreasyonlarımızı pazara sunmaktadır.

  2. Kalite Standartlarınıza Nasıl Güvenebilirim

   Bizim hammadde üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz genel üretimlerinde ve bünyelerinde Avrupa, ISO ve TSE standartlarını baz almaktadırlar.

  3. Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim

   Bizimle iletişim kurmak için şirketimize gelebilir, telefonla bizi arayabilir veya iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak bize mail gönderebilirsiniz. İletişim bilgilerimize ve iletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

  ÜRÜNLERİMİZ

  Tümünü görmek için tıklayınız.

  Referanslarımız