BİZ KİMİZ

Tekirdağ, Çorlu da,  10,000m² kapalı 5000m² açık alanda kurulu fabrikamız da PU, PVC ve PU&PVC  olmak koşulu ile yeni nesil döşemelik, çantalık, ayakkabılık, giyimlik, kemerlik ve ajandalık  suni deri ürünlerini tecrübeli ve uzman kadromuz ile üretiriz.

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerimizdir.

Faaliyetlerimizi, uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevre koruma prensibi ile yürütürüz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. Bu bilinç ile çalışanlarımızın, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kendini yenileyen, sektör tecrübesi yüksek, yeni teknoloji ve trendleri takip eden bir yapı ile bireysel gelişimleri için gerekli çabayı gösterir ve destekleriz.

Yıllık 10,000,000m olan üretim kapasitemizin % 30 kısmını başta B.D.T ülkeleri olmak üzere Balkan ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihraca etmekteyiz.

VİZYON

Sahip olduğumuz dayanışma kültürü ve gelişme arzusunu ALMİNA adı ile bütünleştirerek, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak, pazarımız olan mobilya, çanta, ayakkabı, giyim, kemer ve ajanda üretimlerini kapsayan sektörlere yansıtmak, ihtiyaca yönelik ve yenilikçi tasarım ve kreasyonlarla suni deri çeşitleri oluşturarak, firmamızın yurtiçi ve yurtdışı rekabet gücünün ve prestijinin yükseltilmesine katkıda bulunmak ve sektörde söz sahibi olmak temel hedefimizdir.

MİSYON

Şirketimizin kaynak ve varlıkları ile çalışma zamanımızı verimlilik bilinci ile yöneterek, müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkarak güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.